Kdo jsme?

Český výrobce ručně šitých hraček a dekorací

  Výrobky české firmy HELI – hračky, polštářky, hry, panenky, herní prvky, dekorace a doplňky můžete ve svém okolí potkávat již více jak 25 let. Firma byla založena Helenou Foltánovou, která je stále hlavním tvůrcem všech našich výrobků, návrhů a nápadů a není jediný z nich, který by neprošel jejíma rukama. Výrobní postupy jsme za ta dvě desetiletí v podstatě nezměnili. Už tenkrát jsme se vyhýbali jakékoliv strojové produkci a od té doby nás snaha neustále zlepšovat postupy ruční výroby u našich produktů neopustila. Dokážeme tím zaručit originalitu a prvotřídní kvalitu každého našeho výrobku – vtisknout mu duši HELI.

Česká ručně šitá hračka – Český dvoreček

Co děláme?

Textilní zvířátka, postavičky, polštářky, hry, doplňky, výrobky na zakázku, firemní předměty

  Otevírají se tím nám, ale samozřejmě i Vám, nové možnosti variability našich výrobků. Chcete fialovou kozičku se žlutými oušky? Není problém, jedinou hranicí je Vaše vlastní fantazie. Pokud byste porovnávali dvě naše na první pohled stejné hračky, vždy mezi nimi najdete nespočet rozdílů, které jsou důsledkem ruční práce od prvního střihu po poslední steh. Cesta, kterou se firma HELI vydala, není určitě snadná a oproti „pásově“ vyráběným hračkám má značné nevýhody. Stěžujeme si? Vůbec ne – nás naše práce baví a každý úsměv, který dokážeme vykouzlit na tvářích dětí i dospělých je nám tou největší odměnou, která nás dokáže nabít energií a nutí nás jít nestále kupředu a snažit se zlepšovat.

Česká ručně šitá hračka – Kozička Mlska
Česká ručně šitá hračka – Hospodář Pepa
Česká ručně šitá hračka – Oslík Evžen

Jak to děláme?

Ručně! Jenom tak můžeme u našich výrobků zaručit nejlepší kvalitu zpracování

  K výrobě používáme výhradně zdravotně nezávadné materiály, a pokud to jen trochu jde, tak pouze z české produkce. Rozhodně nepoužíváme žádné vdechnutelné nebo odnímatelné komponenty a části. Všechny materiály, které k výrobě používáme, projdou rukami expertů z Technického a zkušebního ústavu v Praze. Ti nám bez jakýchkoliv zádrhelů udělili certifikát nezávadnosti a povolili označení Bez omezení věku – Doporučený věk 0+. Nemusíte se tedy bát dát naší hračku i těm nejmenším dětem. Naše výrobky jsou pevně vycpané, nedochází tedy k deformaci a dokáží držet svůj tvar po dlouhou dobu. HELI ale nejsou pouze hračky pro děti, ale i doplňky a dekorace do interiéru. Například naše polštářky s aplikacemi nezůstanou nikdy bez pozitivní reakce Vašeho okolí a každý Vám bude závidět originální prvek, kterým prozáříte své oblíbené místo.

Česká hračka

Česká hračka

Originální hračky HELI vyrábíme v srdci české Vysočiny již více jak 30 let

Ruční výroba

Ruční výroba

Při výrobě spoléháme na kvalitní ruční zpracování a do výrobků vkládáme kus srdce

Bez omezení věku

Bez omezení věku

Naše výrobky jsou díky pečlivě zvoleným materiálům vhodné pro kohokoliv

V bodech

Česká hračka, ruční výroba, certifikované materiály, bez omezení věku, zakázková výroba,  vyrobeno  ♥

Česká ručně šitá hračka – Drak Evžen
Česká ručně šitá hračka – Český dvoreček
Česká ručně šitá hračka – Hrací kostka
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací
SOUHLASÍM